- = Cstrike.forum2.biz = - By.ZLK
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta !

In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta !

Mesaj  ZIRCON Lun Feb 09, 2009 6:14 am

Am deschis aces topic pentru a colabora toti la un loc, sugestii, impresii reclamatii etc..
Anunt:
Daca postati in acest topic va rog postati neconnectati pe forum !


Ultima editare efectuata de catre ZIRCON in Lun Feb 09, 2009 7:42 am, editata de 1 ori
ZIRCON
ZIRCON
Owner-Cstrike.forum2.biz
Owner-Cstrike.forum2.biz

Numarul mesajelor : 71
Varsta : 31
Location : Constanta
Data de inscriere : 26/11/2008

http://cstrike.forumotion.me

Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty Re: Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta !

Mesaj  OcToPuS Lun Feb 09, 2009 6:19 am

e bine ca avem si message all pe forum...dar ma intreb de ce sa raspundem neconnecati ?
poate lasa cineva cu numele unui om de incredere pe forum diverse mesaje..injuraturi, etc...

OcToPuS
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty Re: Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta !

Mesaj  ZIRCON Lun Feb 09, 2009 6:22 am

Numai eu raspund connectat pe acest TOPIC !
Eu verific fiecare mesaj..ai verific datele si ami dau seama imediat daca e cineva care vrea sa faca o gluma proasta sau este adevaratul om "nume".
Sa nu va ganditi ca ma uit la IP sau ceva de genul asta !
ZIRCON
ZIRCON
Owner-Cstrike.forum2.biz
Owner-Cstrike.forum2.biz

Numarul mesajelor : 71
Varsta : 31
Location : Constanta
Data de inscriere : 26/11/2008

http://cstrike.forumotion.me

Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty iNr

Mesaj  iNreAcr3 Lun Feb 09, 2009 6:26 am

o sa-mi fac si eu un server de cs si il public aici pe forum ... Smile
dar deocamdata mai am mult de lucrat la el ..!

iNreAcr3
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty Mex1

Mesaj  Mex1caNu Lun Feb 09, 2009 7:16 am

si ma rog cand introduci accesele pe forum ? ca nu am mai primit Email de la tine.. ?
sper ca o sa mai am acces Smile

Mex1caNu
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty Frec`Menta!

Mesaj  RazBunNN Lun Feb 09, 2009 7:19 am

mai vrei si acces tu ma ? te pricepi la forumuri a ? sau nu stiu eu bine...
daca tot esti de la inceput pe forum de ce nu vad nici o idee de la tine .. astia macar au venit cu idei de Portal de accese etc.. tu nimic si cica` sper ca o sa mai am acces .. pentru ce-l vrei sa le dai pe forum ban la lume Vizitatori etc.. reject cont.. ca lu sMyLeS l-ai anulat..!

RazBunNN
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty Mex1

Mesaj  Mex1caNu Lun Feb 09, 2009 7:24 am

da eu nu inteleg ce te bagi tu ? de unde stii ca eu nu am dat nici o idee pentru forum ? stii tu ca eu am vb prin email cu zircon si pe mess ? asta nu stiai asa ca nu ati da tu parerile tale false ! si il legatura cu smyles a incalcat regula nr. 1 pe forum.. a vb urat in Topicul " Accesele Pe Formum " si normal ai dau ban pe forum 7 zile sau ai elimin contul , pentru ca a dat mai multe mesaje si a vb urat am trecut direct la eliminare acuma ai inteles de ce nu mai are cont ?


Tu nu te mai baga asa in seama degeba !

Mex1caNu
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty NeXxO

Mesaj  NeXxO Ne Lun Feb 09, 2009 7:26 am

vai de capu tau Smile) Razbunn
vrea si ala vro eliminare .. Smile

NeXxO Ne
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty Frec`Menta

Mesaj  RazBunNN Lun Feb 09, 2009 7:28 am

ma pish pe tine ma nu ma fute pe mine ca nu mai intru pe forum da vreau sa zic...ai elimina contu n00b.. daca vrei sa stii se da ban pentru asta.. ! daca vedeai ca dupa 7 zile sau cat ai dadeai contunua atunci ai eliminai accesu...!

zirconitza cum de nu iei masuri Smile)

RazBunNN
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty c0sTell

Mesaj  c0sTeL - Lun Feb 09, 2009 7:31 am

da u ce tii asa mult la ala .. ? parca ti-ar manca tie contu..a incalcat regula pe forum si a fost pedepsit cum trebuie... !..ce masuri sa ia zircon ? sa-i ia accesu lu mexi ? =))

ce draku esti asa batut in cap ?

c0sTeL -
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty ELIXIR_

Mesaj  Elixir_ Lun Feb 09, 2009 7:33 am

bha da accesele astea prea le scoti le bagi daca faci schimbari fa pe loc nu le lua la toti accesu...

Elixir_
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty Spania

Mesaj  SpaNioLu Lun Feb 09, 2009 7:35 am

acum a scos accesele de tot si o sa introduca altele noi nu ai vazut la dis. libere ? ce a specificat ? sau tu nu prea navighezi pe forum ? si banuiesc ca vrei acces..

SpaNioLu
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty FieRaR_de_mirc

Mesaj  Fi3raRu_ Lun Feb 09, 2009 7:39 am

fratilor...e un kkt aici pe forum care ami trimite email..pe diferite ip-uri ... e vre unu care face glume sau vrun escroc ?
ami aparea si forumul...WWW.CSTRIKE.FORUM2.BIZ ca ce caut eu pe forum etc...niste dobitoci !

Fi3raRu_
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty vene

Mesaj  venezuel Lun Feb 09, 2009 7:41 am

vai de mine Sad

venezuel
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty Re: Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta !

Mesaj  ZIRCON Lun Feb 09, 2009 7:47 am

din cate vad numai probleme...nici o parere, sugestie ceva !

daca vad ca numai prostii dinastea discutati aici si va injurati in toate felurile LOCKED TOPIC pentru o perioada de timp si terminam.. ca vad de cand am creeat Messages All nu mai lasi mesaje prin forum doar topicul asta cu tot feluri de prostii.. daca ai probleme poti sa le arati ! dar nu dc i-a luat contu ala sau mai stiu eu ce...

ACCESELE care o sa le introduc o sa fie cateva si bune..iar cu timpu o sa mai adaug..de inceput o sa adaug azi maine vad eu cum procedez !
ZIRCON
ZIRCON
Owner-Cstrike.forum2.biz
Owner-Cstrike.forum2.biz

Numarul mesajelor : 71
Varsta : 31
Location : Constanta
Data de inscriere : 26/11/2008

http://cstrike.forumotion.me

Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty QuArTz < CSTRIKE

Mesaj  QuArTz - Lun Feb 09, 2009 7:50 am

Exact.

vad ca nu prea mai lasati mesaje prin forum decand cu neconnectat pe topicu asta.

QuArTz -
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty cKs^ONE

Mesaj  cKs^oNe^ Mier Feb 11, 2009 11:24 am

fratilor astia la topicul Accesele pe forum cer acces astia? Smile ca vad ca numai acolo cer..."cand adaugi accesele ami dai si mie " etc..fratilor eu vad ca pe forum este si Cerere Acces Pe Forum ! cereti acolo !

cKs^oNe^
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty servus:D

Mesaj  frumusik Joi Mai 28, 2009 7:13 am

servus all :d am si eu o intrebare ...
cum de a luat Diabl0 acces , ca s-a inscris pe 27.05.2009 ... nici bine nu a intrat pe forum, jap acces Smile)

frumusik
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty frumusik

Mesaj  Diabl0^ Joi Mai 28, 2009 7:14 am

am luat pe ochi frumosi ma, ai ceva impotriva ?

Diabl0^
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty quart

Mesaj  QuArTzZ` Joi Mai 28, 2009 7:16 am

mex1 nu mai are acces ? vad ca nu a mai intrat pe forum de mult Smile s-a lasat cred

QuArTzZ`
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty lol

Mesaj  frumusik Joi Mai 28, 2009 7:17 am

nu am nimic inpotriva lol...............................

frumusik
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty spre mexi:)

Mesaj  Helyn Joi Mai 28, 2009 7:27 am

Mex1 nu mai intra pe forum ma Smile nu vedeti ca nu a mai intrat de luni intregi :-(

Helyn
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty mex

Mesaj  Mexicanu Joi Mai 28, 2009 7:29 am

de unde stii tu ma ca eu nu intru pe forum ? poate intru neconnectat si pandesc ce barfiti voi !
na uite-ma aici mex1 in persoana Smile!

Mexicanu
Vizitator


Sus In jos

Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta ! Empty Re: Mesajele le lasi aici ! Nu se deschid alte topicuri ! inafara de asta !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum